گان

پارچه‌های استریل بیمار،گان جراحی لمینت شده و مواد مصرفی مربوط به عمل بخشی از زندگی روزمره در OR هستند. با این حال، بسته‌بندی‌های ضروری، و همچنین اقلام پلاستیکی یا بانداژی، اغلب منجر به ضایعات زیادی می‌شوند.

اینجاست که سیستم‌های هیبریدی معاصر وارد می‌شوند: آنها به جلوگیری از اتلاف کمک می‌کنند و اجازه هیچ گونه مصالحه‌ای را از نظر ایمنی نمی‌دهند.

روپوش‌ها و ست‌های جراحی مدرن، نوآورانه و قابل استفاده مجدد در بسیاری از کلینیک‌های دانشگاهی، بیمارستان‌ها و همچنین در کلینیک‌های روزانه سرپایی استفاده می‌شوند و تقاضا همچنان رو به افزایش است.

از یک طرف به این دلیل که منسوجات مدرن با تکنولوژی بالا کاربران را متقاعد می کند. اما همچنین به این دلیل که کاربران می دانند که مشارکت فعالی در حفاظت از محیط زیست دارند.

این گاهی اوقات منجر به بحث‌های واقعی در میان کاربران می‌شود: برخی تمرکز معاصر را روی محیط قرار می‌دهند – برخی دیگر به روش‌هایی اشاره می‌کنند که در آن، برای مثال، در ارتوپدی، از ابریشم هوایی استفاده می‌شود که باید شفاف باشد و بنابراین از پلاستیک ساخته شده است.

گان

علاوه بر این، امروزه اغلب از ست های جراحی تکمیل شده استفاده می شود که به صورت جداگانه و به صورت نشانه ای برای مشتریان در کنار هم قرار می گیرند.

روپوش‌های جراحی است که توسط پزشکان و پرستاران در اتاق عمل پوشیده می‌شود تا عملکردی دوگانه برای جلوگیری از انتقال میکروارگانیسم‌ها و مایعات بدن از کارکنان جراحی به بیماران و از بیماران به کارکنان داشته باشند.

این فصل تاریخچه و اهمیت روپوش های جراحی را ارائه می دهد. عواملی که در انتخاب روپوش های جراحی باید در نظر گرفته شوند، مورد بحث قرار می گیرند.

ویژگی‌های مدل و ویژگی‌های پارچه لباس‌های جراحی در حال حاضر در بازار و تأثیرات زیست‌محیطی روپوش‌های قابل استفاده مجدد و یکبار مصرف تشریح شده است.

در نهایت، کاستی‌های موجود در لباس‌های موجود مورد بحث قرار می‌گیرد، طرح جدید لباس‌های جراحی بافتنی معرفی می‌شود و توصیه‌هایی در بخش پایانی ارائه می‌شود. این فصل پوشش وسیعی از لباس‌های جراحی را هم برای خوانندگان با تجربه و هم برای افراد تازه کار در این زمینه ارائه می‌کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *