کفش

اکثر کفش کالج تبریز از چرم ساخته می شوند.

در این میان چرم اسپلیت و چرم نخی وجود دارد که قیمتی حدود دو برابر چرم گاوی دارد.

قسمت بیرونی، قسمت چرم نخی، بافت نرم و ظریفی دارد و از همه جهات مانند تنفس و دوام عالی است.

محصولاتی که برای تحمل وزن فرد نیاز به کشسانی دارند، مانند مبل، با استفاده از پنبه ساخته می شوند.

کالج ها در دهه 1950 با محبوبیت ظاهر Ivy League در ایالات متحده رایج و محبوب شدند.

اصطلاح “پنی لوفر” از دانشجویان کالج آیوی لیگ سرچشمه می گیرد که سکه های یک پنی را از سوراخ های پشت کفش های خود می پوشیدند.

نام کالج به عنوان یک اسم کلی برای اشاره به کفش های کالج ایجاد نشده است، بلکه یک نام تجاری است که توسط شرکتی به نام نتلتون در ایالات متحده ثبت شده است که در آن زمان کفش تولید می کرد.

کفش

کالج ها معمولاً از چرم ساخته می شوند. بیایید با مواد مختلفی آشنا شویم که کالج ها را تشکیل می‌دهند، از اشکال براق که حس تمیزی می‌دهند تا جیر که حس نرمی می‌دهد.

کالج های پنی از کالج های تولید شده توسط خط GHBass’s Weejun نشات گرفته اند. می توان آن را به عنوان شکلی که اکنون می شناسیم دیده شود.

منشاء پنی کالج متنوع است و از این واقعیت ناشی می شود که دانشجویان لیگ آیوی یک پنی اضطراری در دو طرف قرار دادند زیرا نرخ تماس تلفن عمومی در آن زمان 2 پنی بود و آنها آرزوی موفقیت برای خود داشتند. با قرار دادن یک پنی در فضای وسط نوار گام بردارید.

جدا از نام، این قدیمی ترین سبک کفش با نام کالج است، بنابراین حالتی کلاسیک دارد، اما اصل خود کفشی راحت است که طبقه کارگر در نروژ می پوشند و مدلی است که اغلب توسط دانشجویان لیگ آیوی می پوشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *