چمن

بسیاری هنوز بر این عقیده هستند که چمن مصنوعی آسیا چمن به طور خاص مصنوعی به نظر می رسد، حتی در بدترین حالت پلاستیکی.

با این حال، زمان تغییر کرده است و امروزه چمن مصنوعی باکیفیت مانند چمن واقعی به نظر می رسد و احساس می شود و رنگ ها و حتی طرح های تیغه ای بسیار متنوع برای انتخاب وجود دارد.

بزرگترین مزیت انتخاب چمن مصنوعی این است که همیشه عالی و سالم به نظر می رسد. چمن طبیعی برای خوب ماندن نیاز به مراقبت مداوم و منظم دارد، در حالی که چمن مصنوعی می تواند در شرایط آب و هوایی شدید، از گرمای استرالیا تا دمای انجماد فنلاند، مقاومت کند.

هنگامی که چمن مصنوعی را انتخاب می کنید، حتی در شرایط بد، چمن شما لکه، زرد، خزه یا در شرایط بد دیگری نخواهد بود. حیاط ساخته شده با چمن مصنوعی حتی پس از آب شدن برف شبیه بهار است، در حالی که چمن طبیعی هنوز منتظر ماه های گرم تابستان است.

چمن

چمن مصنوعی برای شادابی و سبز ماندن نیازی به آب ندارد. وقتی چمن مصنوعی را به جای چمن معمولی انتخاب می کنید، می توانید بخش زیادی از قبض آب ماهانه خود را پس انداز کنید. حتی در گرم ترین تابستان هم می توانید مطمئن باشید که قبض آب شما به دلیل رفاه حال چمن شما را شگفت زده نخواهد کرد.

استفاده از چمن مصنوعی با کیفیت بالا یک گزینه صرفه جویی در مصرف آب و همچنین سازگار با طبیعت برای محوطه سازی است.

برای حفظ سلامت چمن خود به کودهای مضر برای محیط زیست نیاز ندارید. ماشین چمن زنی با چمن مصنوعی نیز غیر ضروری است، بنابراین در مصرف انرژی، سوخت و طبیعت صرفه جویی می کنید.

در چمن طبیعی، آفت کش ها ممکن است برای جلوگیری از علف های هرز مورد نیاز باشد، اما با چمن مصنوعی، این مواد شیمیایی مضر که در طبیعت به پایان می رسد، اصلا مورد نیاز نیست. بنابراین، چمن مصنوعی به طور کلی یک انتخاب سازگارتر با محیط زیست نسبت به چمن طبیعی است.

دوام یکی از مهمترین خواص چمن مصنوعی است. چمن مصنوعی با کیفیت بالا حتی در شرایط سخت حدود 15 سال دوام می آورد.

چمن مصنوعی ما در برابر اشعه ماوراء بنفش تثبیت شده است تا از محو شدن حتی در نور طولانی مدت خورشید جلوگیری کند و ساختار به گونه ای طراحی شده است که پس از خیس شدن، چمن به سرعت خشک می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *