چسب

قبل از نصب فرش بدون استفاده از چسب موکت کوچک در خانه یا آپارتمان خود، مزایا و معایب آن را در نظر بگیرید. با این کار متوجه خواهید شد که چه انتظاری دارید. با توجه به لکه ها و کمتر قابل کنترل نسبت به یک کف نرم، فرش نرم و گرم است. علاوه بر این، دیگر حساسیت زا نیست.

تولیدکنندگان فرش روز به روز آن را بهبود می بخشند تا فناوری های متناسب با خواسته های مصرف کننده ایجاد کنند. فهرست جامعی از مزایا و معایب فرش را کشف کنید.

موکت به خانه شما سبک می بخشد و با دکوراسیون دلخواه شما مطابقت دارد. چه بخواهید فضایی مدرن ایجاد کنید و چه ظاهری آرام و گرم تر داشته باشید، فرش بی عیب و نقص است.

درست است که پوشش هایی مانند چوب یا مواد طبیعی در حال حاضر بسیار محبوب هستند. از طرفی نرمی و عایق بودن فرش آن را منحصر به فرد کرده است. فرش با پرز کوتاه یا بلند، طرح دار یا رنگی: حتماً چیزی را که به دنبالش هستید، خواهید یافت.

چسب

چسب فرش و الیاف طبیعی بوستیک چسب اکریلیک برای انواع فرش و پوشش های الیاف طبیعی (علف دریایی، نارگیل، سیزال) در تمامی اتاق های خانه می باشد. همچنین می توان آن را روی رول یا روکش های کاشی و روی تمام پشتی ها (منسوجات، نمد، لاتکس) اعمال کرد.
آیا تا به حال متوجه شده اید که پس از مدتی راه رفتن روی کاشی تراورتن یا بتن ، پاهایتان درد می کند؟

سطوح سخت فقط به همین دلیل شناخته می شوند! آنها هیچ انعطافی در زیر پا ارائه نمی دهند . برعکس، فرش زیر پا بسیار نرم است. علاوه بر این، به دلیل انعطاف پذیری و میرایی که دارد، ضربه ها را جذب می کند.

برخلاف کفپوش های چوبی یا کاشی، شما، حیوان خانگی یا نوزادتان در معرض خطر لیز خوردن روی فرش نیستید. در صورت سقوط، فرش اجازه فرود نرم را می دهد.

بنابراین، این پوشش یک گزینه عالی برای اتاق کودکان است. در نهایت، فرش دارای بالشتک خوبی است که از شدت صدمات در هنگام سقوط می کاهد. در نتیجه، همچنین یک سرمایه گذاری عالی برای تطبیق خانه شما با افراد مسن است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *