اسکاج

انواع مختلفی از اسکاج و به صورت فرم ها و شکل های مختلف در بازار موجود می باشد که یکی از آنها اسکاج فلفل دلمه ای است که فروش بسیار بالایی دارد.

کثیفی ها را به طور موثر پاک می کند: هدف اصلی اسفنج تمیز کردن کثیفی و پاک کردن زباله ها از ظروف شما است.

این اسفنج می تواند کیک روی غذا را از ظروف، ماهی تابه و ظروف تمیز کند. اما همچنین می توان از آن برای تمیز کردن اجاق گاز، کباب پز، کاشی آشپزخانه و غیره استفاده کرد.

همچنین می توان از آن برای شستشوی ماشین، شستشوی وسایل حمام، تمیز کردن یخچال و پاک کردن صابون استفاده کرد. 

اسفنج ما کارهای نظافت روزانه شما را بسیار آسان می کند و دیگر نگران ماندن کثیفی در محل نخواهید بود.

بادوام: اسفنج ما بسیار بادوام است و عمر آن بسیار طولانی است. شما می توانید تقریباً هر چیزی را بدون از بین بردن آن تمیز کنید. 

این یک اسکراب قدرتمند برای تمیز کردن سطح هر موردی در یک جارو فراهم می کند. این اطمینان حاصل می کند که مجبور نیستید بارها و بارها اسفنج بخرید. 

اسفنج ما برای مدت طولانی با شما کار خواهد کرد و از این رو، یک بار خرید شما را برای مدت طولانی سپری می کند. می‌تواند فشار زیادی را تحمل کند، بدون اینکه وارد آن شود.

اسکاج

بدون خراش: اگرچه اسفنج ما یک اسکراب قدرتمند ارائه می دهد، اما خراش روی سطح باقی نمی گذارد. جنس اسکراب نرم و به گونه ای ساخته شده است که می توان از آن بر روی هر سطحی استفاده کرد.

 برای سطوح حساس، لازم نیست اسفنج جداگانه بخرید. این یکی به خوبی انجام می دهد، بدون اینکه سطح را حتی یک ذره از بین ببرد.

 با این حال، ساخته شدن از مواد نرم به این معنی نیست که نمی تواند سطوح سخت را تحمل کند. می تواند هر دو را به طور یکسان بدون مشکل تمیز کند.

ابعاد محصول: اسفنج ظرفشویی NiceGo در بسته بندی 12 تایی در دسترس شماست. ابعاد اسفنج تکی 4.5 x 2.7 x 0.6 اینچ می باشد.

تمیز کردن و خشک کردن آسان خود اسفنج به راحتی تمیز می شود و سپس در عرض چند دقیقه خشک می شود.

برای تمیز کردن اسفنج کافی است هر ماده شوینده ای را که استفاده می کنید بریزید و آن را روی خودش بمالید. پس از مالش کامل آن، فقط با آب آن را بگذرانید و بگذارید در هوا خشک شود. به عنوان نو خوب خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *