عسل

بیشترین تقاضا در بین خریداران برای عسل اصل اردبیل با ساختار همگن است.

در حالی که “کوچک” عسل متبلور بسیاری از مردم دور می زنند، و این محصول را تقلبی اشتباه می گیرند. و کاملا بیهوده است: برای کسانی که از کیفیت مطمئن نیستند، بهتر است آن را بخرند، اوکسانا پرووا توصیه می کند.

واقعیت این است که عسل از شکر هرگز نمی نشیند و یک کریستال متراکم تشکیل نمی دهد. شاه بلوط، اقاقیا، عسلک مایع باقی می ماند.

همچنین عسل از نوار میانی، اگر برای مدت طولانی در دمای حتی گرم نگهداری شود، “این متخصص اضافه می کند.

عسل 80 درصد از کربوهیدرات های طبیعی گلوکز و فروکتوز است. تبلور به آنها بستگی دارد.

اگر گلوکز بیشتری در عسل وجود داشته باشد، سریعتر می نشیند، اگر فروکتوز غالب باشد، تبلور کندتر است.

عسل

اما هر عسل “نشسته” جامدتر و مات تر می شود، “دیمیتری سوکولوف توضیح می دهد.

تولیدکنندگان عسل امیدوارند که صنعت آنها شروع به تعیین مناطق مبدا محصول کند، که ترکیب گیاهی پایه شهددار، شرایط تولید و بسته بندی در محل کنترل شود.

در عین حال، متخصصان نگران هستند که در پی بهره وری تجاری، طعم و خواص منحصر به فرد خود محصول از بین برود.

در حالی که در اروپا، علاوه بر مناطق حفاظت شده با منشاء سرزمینی عسل، حرفه ای از عسل نیز وجود دارد. بهترین چنین مدرسه ای در ایتالیا است.

اوکسانا پرووا می گوید: «عسل، مانند شراب خوب، طعم منحصر به فرد خود را دارد، شهد تابستان را جذب می کند و سال به سال متفاوت است.

به گفته سازندگان، فرهنگ مصرف عسل در روسیه وجود ندارد و بنابراین تشخیص انواع ارزان قیمت معمولی از محصولات با کیفیت برتر برای مردم عادی دشوار است.

عسل جمع آوری شده از مزارع کلزا و آفتابگردان که از فروردین ماه برداشت شده است، قابل مقایسه با عسل گیاهان وحشی نیست. اما از نظر خریدار، آنها تقریباً معادل هستند، “کارشناس نتیجه می گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *