کیوی

کیوی طعمی شیرین و تند دارد که کل بدن را شاداب می کند.
آنها معمولاً در فصل زمستان از آنها لذت می برند و می توانید کیوی کیلویی را در زمستان ابه صورت مستقیم از باغداران خریداری کنید.
مزایای سالم کیوی باعث می شود تا در رژیم غذایی روزانه شما گنجانده شود و کیوی از نظر ظاهر و از نظر مواد مغذی یک میوه معمولی نیست.
همچنین به عنوان کیوی شناخته می شود، آنها در مناطق محبوب جهان از جمله نیوزیلند که تولید کننده برتر این میوه است، رشد می کنند.
کیوی حاوی پتاسیم، مس، ویتامین K، فولات و ویتامین E است که یک ماده مغذی محلول در چربی است که اثرات آنتی اکسیدانی دارد و نقش مهمی در سلامت سیستم ایمنی دارد.
آنها کالری، پروتئین و چربی کمی دارند و منبع خوبی از فیبر هستند. کیوی طعمی شیرین و تند دارد که کل بدن را شاداب می کند.
کیوی
آنها معمولاً در فصل زمستان از آنها لذت می برند و می توانند برای مزایای سالم آن در رژیم غذایی روزانه شما گنجانده شوند.
در اینجا دلایلی وجود دارد که چرا باید این میوه عجیب و غریب را در این فصل بخورید.

 میوه های عجیب و غریب سرشار از فیبر هستند که به پیشگیری از بسیاری از بیماری ها مانند کلسترول بالا، کاهش فشار خون و مدیریت سطح قند خون کمک می کند.

همچنین باعث کاهش وزن و کاهش خطر بیماری های قلبی می شود.

کیوی حاوی عنصری به نام آنزیم است که به هضم پروتئین ها در بدن کمک می کند و به بیمارانی که از یبوست مزمن رنج می برند کمک می کند.

اگر فکر می کردید که پرتقال و لیمو منابع سرشار ویتامین C هستند، کاملا در اشتباه هستید. حاوی 154 درصد ویتامین C است که تقریباً دو برابر لیمو و پرتقال است.

بنابراین، ویتامین C به تقویت ایمنی کمک می کند، به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند و برای پوست و همچنین مو مفید است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *