دفتر

خرید دفترچه یادداشت و دفتر سیمی پاپکو مدرسه برای فرزندانتان همیشه یک استرس واقعی بوده است: نه تنها خطر اتلاف وقت، بلکه خرج کردن پول زیادی را نیز به همراه دارد.

انواع مختلف نوت بوک با هر کلاس مطابقت دارد. بیایید با هم دریابیم که چگونه یک مورد مناسب را برای فرزند خود انتخاب کنید. نوت بوک پیگنا، نوت بوک Blasetti، نوت بوک تک رنگ، A4، A5، مربع، خط دار، با حاشیه و بدون حاشیه.

یک جنگل واقعی، با توجه به تنوع موجود، پیدا کردن مسیر خود همیشه دشوار است. علاوه بر این، مدتی از ورود شما به کلاس اول می گذرد: طبیعی است که فراموش کرده باشید از کدام دفترچه های خط دار و مربع استفاده شده است.

دفتر

می توانید به یک مغازه لوازم التحریر بروید اما مطمئناً پول زیادی خرج خواهید کرد از طرف دیگر، اگر می خواهید کمی در هزینه خود صرفه جویی کنید و مهمتر از همه از صف های بیهوده و اتلاف وقت خودداری کنید، مانند بسیاری از کاربرانی که نوت بوک های خود را آنلاین می خرند، این کار را انجام دهید.

برای شروع، خوب است به یاد داشته باشید که اگر فرزند شما در مقطع ابتدایی، به ویژه کلاس های اول تحصیل می کند، مهم است که دفترچه هایی با فرمت ماکسی (21 در 29.7 سانتی متر) انتخاب کنید.

این به او در یادگیری کمک می کند. با این حال، دومین نکته مهمی که باید بدانید این است که هر کلاس مربوط به نوع متفاوتی از نوت بوک است.

صفحات نوت بوک باید دارای یک خط قرمز عمودی باشد که حاشیه صفحه را نشان می دهد.

خطوط افقی به طور گسترده ای فاصله دارند و فاصله نابرابر دارند. به این ترتیب کودک می تواند خود را با فاصله هایی که باید حفظ کند آشنا کند.

در کلاس اول از دفترچه تمرین بدون حاشیه استفاده می شود و مربع ها کاملاً بزرگ هستند (1 سانتی متر) تا اولین رویکرد به اعداد آسان تر شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *