تولید انواع زعفران پوشال

تولید انواع زعفران پوشال درجه یک در مناطق خراسان جنوبی و خراسان رضوی در حال اجرا می باشد. فروش عمده زعفران پوشال در این مناطق با قیمت بسیار مناسب تر از قیمت جهانی در حال عرضه می باشد.

تولید انواع زعفران پوشال

همانطور که مستحضر هستید زمانی که نام زعفران مشهد اصل بر سر زبانها جاری می شود، مناطق خراسان جنوبی و خراسان رضوی هم در پشت آن خود را به نمایش می گذارند. در ایران با توجه به آب و هوای حاکم بر مناطق مختلف هر محصولی در منطقه ای خاص قابل کشت و برداشت خواهد بود.
زعفران جزو محصولات پر درآمد مناطق خراسان رضوی و خراسان جنوبی است. در این مناطق زعفران به صورت عمده و با روش‌ها و تکنیک‌های مختلف کشت و برداشت می شود.زعفران تولیدی در مناطق خراسان رضوی و خراسان جنوبی بسیار با کیفیت است به گونه‌ای که این نوع محصول با این کیفیت در هیچ منطقه ای از ایران پیدا نمی شود.

تولید انواع زعفران پوشال

انواع زعفران تولیدی خراسان

• زعفران پوشال معمولی
• زعفران پوشال قلمدار
• زعفران سرگل
• زعفران نگین درجه یک
• زعفران نگین درجه دو
• زعفران نگین درجه سه
زعفران نگین اتویی
• زعفران نگین سوپر

قیمت عرضه و فروش هریک از این مدل نمونه های زعفران بسته به نوع کیفیت و نحوه خشک کردن آن ها متفاوت است. زعفران دارای خواص و فواید درمانی بسیار زیادی است. این محصول از نظر طب سنتی و قدیمی ایران دارای طبعی گرم و خشک است. و از این محصول در تولید بسیاری از داروهای گیاهی و شیمیایی به صورت عمده استفاده می شود. مهم ترین خاصیت زعفران که برای عموم مردم آشکار است استفاده از این محصول در درمان افسرگی است.

تولید انواع زعفران پوشال

فروش عمده زعفران پوشال

فروش عمده زعفران پوشال درجه یک تولید شده در مناطق خراسان جنوبی و خراسان رضوی، در این سایت به صورت مستقیم در حال انجام می باشد.
قیمت فروش زعفران در مناطق مختلف بسیار متفاوت بود و ناگفته نماند، که کیفیت و عطر و بوی زعفران تاثیر مثبتی روی قیمت آن دارد. به عبارت دیگر زعفران از روی کیفیت و عطر و بویی که دارد، قیمت گذاری شده و به فروش می رسد.

تولید انواع زعفران پوشال

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *