در سالهای اخیر تمام افراد در سراسر جهان با زعفران و خواص آن آشنایی کاملی دارند و می دانند که با مصرف آن می توانند سلامتی را برای خود و اعضای خانواده خود فراهم آورند. این محصول دارای ارزش بسیار بالایی است و قیمت آن با توجه به خالص بودن آن متفاوت می باشد. آراد برندینگ شما را به خواندن مطالبی بیش تر در خصوص این محصول و آشنایی با نحوه تشخیص نمونه درجه یک دعوت می کند.


زعفران دارای چند نمونه یا بهتر است بگوییم چند دسته است که هر کدام با توجه به کیفیت و کارایی که دارند قیمت گذاری می شوند. به طور مثال زعفران سوپر نگین دارای رتبه بندی اول است و سپس زعفران شبه نگین، نگین، سرگل، پوشال، دسته و در نهایت ریشه زعفران دسته بندی می شوند که قیمت 5 گرم زعفران بر همین اساس تعیین می شود.

دختری در یکی از شهرهای هند ادعا می کند زمانی که از زعفران استفاده می کنند خون بدنش به رنگ بنفش تبدیل می شود! از خاصیت زعفران می توان به ضد افسردگی، بهبود سلامتی تنفس، کاهش ریزش مو، کاهش درد، شفافیت پوست، افزایش هوش و غیره اشاره نمود. قیمت خرید زعفران درجه یک از شهرهای قائنات و بیرجند که در استانهای خراسان قرار دارد امکان پذیر می باشد و این محصولات در این استانها دارای بهترین کیفیت هستند و در دسته محصولات صادراتی قرار می گیرند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *